Yazılar

Fındıkçıoğlu Tekstil / Misafir mi ? Ev sahibi mi?

Fındıkçıoğlu Tekstil

” Fındıkçıoğlu Tekstil ,1990 yılından başlayan 30 yıllık deneyimiyle tuhafiye sektörünün Marmara Bölgesindeki köklü firmalarından biridir”

Fındıkçıoğlu Tekstil

Bugünkü misafir firmamız Fındıkçıoğlu tekstil , kısaca tanıtmak gerekirse 1990 yılında Kocaeli’de kurulmuş bir firmadır.30 yılı aşkın bir tecrübe ile faaliyetine devam etmektedir.

Birçok ürün grubunda bayilikleri devam etmektedir.Marmara bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine satış işlemleri gerçekleşmektedir.

www.tekstilland.com

Tekstil firmamız ;kadın,erkek,çocuk iç giyim, eşarp, şal, yazma, çorap, tuhafiye ve yün ürünleri olmak üzere binlerce ürün renk çeşitleri ile seçkin markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır.Satış yapılan seçkin İp markalar arasın da; Alize ,Nako ,Bonbon,Gazzal markaları bulunmaktadır.

Firma ,eşarp ve şal grubunda kendi markası ile piyasalarda ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.”Laydscarf” markası ile ürün çeşitlerini artırmaktadır.”Kozan” markası ile yıllardır piyasada bulunan firma yeni marka ve ürünler ile yeniliklerine devam edecektir.

Bölgesinde en iyisini arayan müşteriler için vazgeçilmez bir firma olmayı hedef olarak benimsenmiştir .

İnsanların , son yıllarda ürün ihtiyaç çeşitleri de artmaktadır.Ticari hayatın vazgeçilmezi olan ürün çeşidi müşteri sayısını da doğal olarak etkilemektedir.Kadınların tüm ihtiyaç grubunu elinde bulunduran firma,son yıllarda kadınların ilk tercihleri arasında yerini almıştır.

Firma, toptan satışı yanında İzmit merkez de perakende satış mağazaları ile hizmet vermektedir.Günümüzün vazgeçilmezi haline gelen online satış hizmetini de profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Firma, ikinci kuşak aile fertleri ile ticari faaliyetlerini devam etmektedir. Online satış sitesinde satışa sunulan tüm ürün grupları depolarında mevcuttur.

Alışveriş yapmak için bir tıklama kadar yakınsınız. Online satış sitesi www.tekstilland.com ‘dur.

www.tekstilland.com

Seydişehir de Nisa Eşarp Dünyası olarak, tüm ürün gruplarında 2005 yılından günümüze bayiliğini yaptığımız Fındıkçıoğlu Tekstil firmasına ticari hayatlarında başarılar dilerim.

Misafir firmamızın ticari hayattaki başarılarını başka yazılarımızda da paylaşmak umuduyla.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir