Yazılar

Aker İpek Eşarp Ürün Tanıtımı

Aker İpek Eşarp 2020

2020 İlkbahar/Yaz Sezonu

Aker İpek Eşarp 2020 İlkbahar / Yaz Sezonu olan bir ürünün tanıtımını yapacağız. Akerler Tekstil A.Ş.’ye ait Aker markası ile 2020 yılında da birçok ürün ve desenle sezonu açan firma kendinden yine bahsettirdi.

Aker İpek Eşarp %100 ipekten üretilen kumaşı ile sura ve twill olmak üzere farklı dokuma teknikleri ile kadınların beğenisine sunuldu.

Aker , desen tasarımı yaparken yılların vermiş olduğu tecrübe,kadınların beğenisi ile oluşan beğeni tecrübesi ve tabi ki en önemlisi olan mükemmel desenlere imza atan profesyonel ekip ile ortaya çıkan eserler olmuştur.

Aker Eşarp iki sezon şeklinde ürün sunumu yapar.İlkbahar / Yaz sezonu ve Sonbahar / Kış Sezonu olmak üzere bir yıl içinde iki sezondur.Tanıtacağımız ürün de ,yine 2020 yılı İlkbahar / Yaz Sezonu ürünüdür.

Aker 2020 İlkbahar / Yaz Sezonu Ürün Kodu:8066701-312

İpek eşarpta görüldüğü ,ilk bakışta geometrik şekillerin birleştirilmesi ile bir lale görüntüsü kazandırılmış.Açık renk zemin üzerine çizilen tam dairesel olmayan çizimler ile farklı renklerin birleştirilmesi ile bir çiçek motifi elde edilmiştir.

Her bakan ilk bakışta farklı renkleri algılasa da ağırlıkta merkezde duran kırmızı ve pembe renkler dikkat çekmektedir.

Aynı motif üzerine farklı renklerle yapılan çalışmalara dikkat edilirse ,bir renk uyumu görülür.Aynı zaman da kadınların en çok dikkat ettikleri konulardan bir tanesi olan elbise ile uyum sağlaması ve birbirini tamamlamasıdır.

Desenler aynı olup ,çizim yapan ekibin hayallerinin renkleri veya kişilerin en çok tercih ettikleri renkler konulmuştur.

Renklerin her birinin anlamı olsa da bir araya gelince farklı anlamlar kazanmaktadır.

Bu yazımızda renklerin ve desenlerin anlamlarını kendimizde ifade etmeye çalıştıksa da gerçek anlamı ve hayallerinin karşılığı çizim yapanlarda olsa gerek.Biz sadece bakıp gördüklerimizi ve kendimizce anlam kattığımız şekilleri tanımladık.Bu desenler kişilere göre farklılık gösterebilir.Güzelliklerde bu farklılıklar da olsa gerek.

Yeni ürün tanıtımlarında , desenlerde gördüklerimizi veya hayallerimizi sizlere aktarmak ve paylaşmak dileklerimizle.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir