Yazılar

La Boutique Eşarp

La Boutique İpek Eşarp

La Boutique İpek Eşarp ‘Başınıza Güzel Şeyler Gelecek’

La Boutique İpek Eşarp ; İpek eşarp sektöründe yıllardır hizmet eden , piyasadaki tecrübe ve birikimi olan Kamer Eşarp firmasının 2020 yılında piyasaya sunduğu yeni bir markadır.

25 yılın tecrübesi ve birikimi yeni bir isimle kendini tamamlamıştır.Kamer Eşarp firması ; eşarp sektörünün köklü firmalarındandır.

La Boutique İpek Eşarp Sezon : 2020 Sonbahar /Kış Sezonu Kumaş:%100 İpek Dokuma Türü:Sura ‘Başınıza Güzel Şeyler Gelecek’

Bugün de sunmuş olduğu bu marka ile karşılığını görmüş,kadınların beğenisini kazanmıştır.

Farklı renk ve desenlerle farklılığını hissettirmiş büyük beğeni kazanmıştır.İpek kumaşının kalitesi ,renkleri ve desenleri ile farklı ,kaliteli ve kalıcı olduğunu göstermiştir.

La Boutique ismi ile modern bir çizgide fakat anadolu’nun merkezinden gelen bizim motiflerimiz bizim renklerimiz kısacası bizim olduğunu hissettirmiştir.

Satışını ve bayiliğini yaptığımız ürünleri gururla ve mutluluk içerisinde müşterilerimize sunmaktayız.

Biliyoruz ki sattığımız ürünlerin arkasında Kamer Eşarp güvencesi ve kalitesi durmaktadır.Bu da bir ürün için en önemli konu olsa gerek.

Kalite sadece kumaşın iyi olması ,renkleri canlı olması,kolay katlanırolması ,güzel şekil alması ,renkler arasında iyi uyumlu olması değildir.

Kalite ,satılan ürünün herhangi bir problemi çıktığında ilgilenilmesi,ürünün zamanında bayisine ve müşterisine ulaştırılması kısacası her yönüyle biz buradayız demektir.

Kamer Eşarp firma sahipleri ve çalışanları ile yıllardır bunu uygulamaları ile demektedir.Bizde bunu hissetmekteyiz ve bizde müşterilerimize bu hizmeti sunmaktayız.

Şirketimiz Kamer Eşarp Ltd. Şti. olarak 25 yılı aşkın Ahlaklı,Doğru,Dürüst ve Kaliteli hizmet anlayışımızı bilgi ve tecrübemizi yeni markamız La Boutique ile buluşturarak aynı misyon ve vizyon anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.
La Boutique koleksiyonumuz,dünyanın moda merkezleri Milano,Paris şehirlerinde bulunan desen ofislerimizde ve dünyanın en büyük tekstil fuarlarına iştiraklerimiz ile hazırlanmaktadır.

Markamız La Boutique desen,renk ve kumaş kalitesi ile farkını gösteriyor olup kısa zamanda en iyiyi isteyen hanımların vazgeçilmezi olmuştur.

Ürünlerimiz sınırlı sayıda üretiliyor olup Türkiye ve Dünya genelinde seçkin satış noktalarında bulunmaktadır.

Markamızın üretim ve toptan satış yetkisi sadece şirketimiz Kamer Eşarp Ltd Şti. ne aittir.

Siz değerli müşterilerimiz ile hep birlikte daha nice 25 senelere.

http://www.laboutique.com.tr/index.php/hakkimizda/

Bizlerde nice 25 yıl dileklerimizle ,başarılar dileriz.

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir