Yazılar

Bizden Bahsedelim

Kendimizi Tanıtalım

Firmamız 2005 yılında Seydişehir Nisa Eşarp Dünyası olarak kurulmuş olup eşarp, şal, yazma, iç giyim, iplik, çorap, şapka, pijama ve tesettür mayo ürünleri ile hizmet vermektedir.

www.seynisa.com
Seydişehir Nisa Eşarp Dünyası

   Firmamız; Pierre Cardin, U.S. Polo Assn, Anıl, Anıt, Nbb, Berrak, Elite Life İç Giyim, Gallipoli, Le Jardin, Orkide, FC Fantasy, Yeni İnci, Penti, Müjde, Or-Al, Aytuğ, Allıze ,iç Giyim ve pijama markalarının ve Aker İpek Eşarp , Pierre Cardin İpek Eşarp , Cacharel İpek Eşarp , Armine İpek Eşarp , La Boutique İpek Eşarp , Vissona İpek Eşarp , Levidor İpek Eşarp, Silkhome ipek eşarpların satışını yapmaktadır.  

 Aker Eşarp Seydişehir  ,Armine Eşarp Seydişehir , La Boutique Eşarp Seydişehir,Ladyscarf Eşarp Seydişehir bayisidir.

Seydişehir Nisa Eşarp Dünyası

Alanında uzun yılların tecrübesiyle hizmet veren Kaplanlar Tekstil(Konya-Kaplanlar iplik-tekstil-, Fındıkçıoğlu Tekstil (KOCAELİ-www.tekstilland.com/) firmalarının tüm ürün grubunda  ana bayiliğini yürütmektedir.

Tekstilland , ilk şubesini de Konya Seydişehir de Nisa Eşarp Dünyası ( www.seynisa.com ) ismi ile gerçekleştirmiştir.

www.seynisa.com

  İnsanların , son yıllarda ürün ihtiyaç çeşitleri de artmaktadır.Ticari hayatın vazgeçilmezi olan ürün çeşidi müşteri sayısını da doğal olarak etkilemektedir.

Kadınların tüm ihtiyaç grubunu elinde bulunduran firma,son yıllarda kadınların ilk tercihleri arasında yerini almıştır.Firma ürün grubunu her geçen gün artırmakta ve ürün çeşitlerini fazlası ile stoklarında bulundurmaktadır.

Birçok marka ve ürünle kurulduğumuz tarihten bu zamana kadar perakende sektöründe hizmet vermekteyiz.

Firmamız uzun yıllardır bölgesinde geniş bir alana hizmet vermekte olup bu hizmet alanını, online internet satışları ile  genişletmiş bulunmaktadır. %100 orijinal marka %100 kalite ve  güven esasına göre hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir