Yazılar

Eşarp(Başörtüsü)

Eşarp

Eşarp ; bazen örtü bazen aksesuar olmuştur

Bir aksesuar olarak da görülen bu ürün başı ya da boynu örtmekte kullanılır ve genellikle tesettür giyimle bağdaştırılmaktadır.

Ürünler yapıldıkları kumaşa göre ya da desenine göre birçok çeşitten oluşmaktadır.

Bunlar: Twill ,desenli,düz renkli ,%100 ipek ,şifon ,rayon ,sura ,viskon , jakarlı ,vual .

Kadınlar da bu çeşitlerden kombinlerine uygun olanı seçerek aynı zamanda kendilerine uygun olan bağlama şekilleri ile şık bir şekilde kullanmaktadırlar.

Kadınlar şıklığını ipek kumaş ürünleri ile tamamlamaktadır.

Aker İpek Eşarp

Eşarp seçimi yaparken bayanlar cilt renklerine,kıyafetlerinin rengine ve desenine ve ürünün kalitesine, rengine ve desenine dikkat etmelidirler.

Bu seçimler açısından bayanlar için birçok ürün modelleri diğer bir deyişle türban modelleri bulunmaktadır.

Aker İpek

Hem çağdaş moda anlayışına hem de tesettür giyime uygun bir yaklaşımla üretilen ürün seçenekleri, her tarza ve zevke hitap eden desenleriyle modern kadının öyküsünü anlatıyor.

www.aker.com.tr

Klasik ve belirli çizgilerden vazgeçemeyen kadınlar için çiçek ve doğa detaylı pastoral desenler öne çıkarken daha özgün eşarp modellerini tercih eden kadınlar için ise modern sanat esintili seçenekler üretiliyor.

www.aker.com.tr

Sembolik çizgileriyle adeta sanat eseri görünümü sergileyen modern ürünler , her tarza uygun desen seçenekleri sayesinde gardırobunuzdaki tüm kıyafetlerle de kusursuz bir uyum yakalıyor.

www.aker.com.tr

Kalitesiyle sizlere sunulan ürün seçenekleri arasında yama, kilim, halı motifi gibi yöresel desenleriyle göz kamaştıran birbirinden özgün ve etkileyici modeller de yer alıyor.

www.aker.com.tr

90 x 90, 100 x 100 ve 70 x 180 gibi ölçülerde üretilen Aker ürünleri , her yaştaki kadının bağlama alışkanlıklarına uygun formları ile dikkat çekiyor.

İpek sura, ipek vual, taşlanmış ipek ve etol ipek gibi çeşitleriyle her tarza hitap eden Aker modelleri, zengin renk seçenekleriyle de kendi renginizi ve dünyanızı dilediğiniz gibi yansıtabilmenize olanak tanıyor.

İsteyen kullanıcılar için kırmızı, yeşil, lacivert, siyah, bej, fuşya gibi renklerde üretilen modelleri, dileyen kadınlar için ise karışık renklerin çarpıcı kombinleriyle göz kamaştırıyor.

Siz de benzersiz Aker kalitesiyle tanışmak, tarzınızı zarafet ve estetikle buluşturmak istiyorsanız, size özel seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz.

Aker’in avantajlarla dolu fırsatlarından yararlanarak beğendiğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

www.aker.com.tr

Bunlara örnek olarak Aker ,Armine ,Ladyscarf ,La Boutique ,Levidor ,Vissona verilebilir.Bu ve bunlar gibi daha birçok eşarp modeline sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kullanacağınız ürünlerin ,”Güzel Günler İçin …’olması dileklerimizle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir