Yazılar

Aker İpek Eşarp

İpekten Aker’e …

”Aker Eşarp ; sadece ipek iplikleri bir araya getirmekle kalmayıp aynı zamanda ipek böceğinin gösterdiği emeğe sonsuz saygıyla mükemmel desenler dizayn etmektedir”

‘’Aker Eşarp , kendi tasarım atölyesinde dünya modasını ve geleneksel motifleri harmanlayarak her sezon tasarladığı 1000’den fazla desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye’de eşarp modasına yön veriyor.

Aker, sahip olduğu kaliteyi koruma ilkesini çalışma tarzının temel öğesi olarak görüyor. Bu yüzden AR-GE çalışmalarına ağırlık veriyor. Yaptığı araştırmalar sonucunda dünyada ilk kez nano teknoloji kullanarak su ve leke tutmayan ipek kumaşı üreten Aker, eşarplarınızı yağmur suyu ve lekelerden koruyarak ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabilmenizi sağlıyor. Dünyada var olan en kaliteli ipekten üretilen eşarpların üretim ve baskı işlemleri, son teknoloji makinelerde gerçekleştiriliyor. Böylece desen kayması, renk karışıklıkları gibi hatalara da rastlanmıyor.Aker Eşarp   sayfasından alınmıştır  .    

                                       

Aker katologlarına bakıldığı zaman ,kadınların bu ürünlere  paralel kareler görmesi de ,’’her kadın için üretiyoruz ‘’ mesajını almak  anlamına geliyor. Aker ; sadece ipek iplikleri bir araya getirmekle kalmayıp aynı zamanda ipek böceğinin gösterdiği emeğe sonsuz saygıyla mükemmel desenler dizayn etmektedir.Sektörün en önde gelen firmalarında bir tanesi olan Akerler Tekstil,kalitesini her zaman çıkarmış olduğu ürünler ile kendisini ispatlamıştır.

Aker Eşarp ve Pierre Cardin Eşarp ,Cacharel Eşarp her biri kendine özgü desen ve motiflerle şaheser değerindedir. Ülkemizde üretilen eşarplar  genellikle tesettürlü kadınlar tarafından tercih ediliyor ise de diğer kadınlarında bir aksesuarı olarak da şıklığını tamamlıyor.Bazen bir flar oluyor,bazen omuzdan aşağı doğru renklerin ve şaheser motiflerin şıklığı ile sarkan tamamlayıcı bir örtü oluyor.Bazen de  şık bir elbisede modern bir bone bağlama şekliyle görevini yapıyor.

Kullanacağınız Aker Eşarpların ”Güzel günler için ….” olması dileklerimizle.

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir